Susidūrus su žindymo sunkumais, svarbiausia nenuleisti rankų. Dr. Audronė Mulevičienė, vaikų ligų gydytoja, Tarptautinės tarybos sertifikuota žindymo konsultantė (IBCLC), pataria, kaip atpažinti ir išspręsti dažniausiai pasitaikančias problemas.

Pamoka paremta ne tik teorinėmis žiniomis, bet ir praktine patirtimi, įgyta kasdien dirbant specializuotame žindomų kūdikių priežiūros kabinete.

Šioje pamokoje:

  • visa svarbiausia informacija, kurią turi žinoti kiekviena žindyvė;
  • ne tik teorinė medžiaga, bet ir praktiniai patarimai;
  • nuotraukos ir video, kad galėtumėte sėkmingai įgyvendinti rekomendacijas;
  • neribotas prisijungimų skaičius;
  • prieiga galioja 3 sav.

Paskaitoje pateikta informacija skirta tik mokyti ir neatstoja individualios gydytojo konsultacijos. Dėl sveikatos sutrikimų rekomenduojame kreiptis į savo šeimos gydytoją.


Dr. Audronė Mulevičienė, dviejų mergaičių mama, vaikų ligų gydytoja, tarptautinės tarybos sertifikuota žindymo konsultantė (IBCLC)

Žindymas - tai gamtos dovana mamai ir vaikui, padedanti atrasti ir pamilti vienas kitą, suteikianti nepakartojamų akimirkų ir stiprinanti sveikatą. Vos tik gimdyvė priglaudžia nuogą vaikutį prie krūtinės, prasideda negrįžtamų procesų virtinė jų kūnuose – nuo šiol, nutrūkus virkštelei, juos sieja dar tvirtesnis nematomas ryšys.

Tikiu, kad kiekviena moteris gali sėkmingai žindyti ir įgyvendinti savo motinystės tikslus, jeigu jai suteikiamos naujausios, mokslo įrodymais pagrįstos žinios, visokeriopa parama ir pagalba susidūrus su sunkumais.